Sú pneumatiky Sailun dobré?

Sú pneumatiky Sailun dobré?

Spoločnosť, ktorá vyrába pneumatiky Sailun je na scéne pomerne nová, vznikla v roku 2002 a nie je taká známa ako napríklad spoločnosť Continental. Sailun má svoje vlastné výrobné závody pneumatík. Dva z nich sa nachádzajú v čínskych mestách Qingdao a Shenyang. Posledný výrobný závod je vo Vietname.

Spoločnosť Sailun Tyres sa spojila s čínskym výrobcom Jinyu Tyres, ktorá vlastní značky pneumatík Rovelo Tyres a Black Lion. Spoločnosť TBC Brands (so sídlom na Floride) zastupuje spoločnosť Sailun Tyres v USA a predáva ich pneumatiky. Spolu s pneumatikami Sailun, TBC Brands predáva aj dvanásť ďalších značiek čínskych pneumatík. V rámci tohto zastúpenia je spoločnosť TBC sprostredkovateľom medzi Čínou a USA, ktorý uľahčuje obchodné vzťahy medzi predajcami, maloobchodníkmi pneumatík a pôvodnou výrobnou spoločnosťou.

Spoločnosť Sailun netvrdí, že má pneumatiky najlepšej kvality, ale jej ceny sú stále o 30 % nižšie ako ceny iných špičkových spoločností vyrábajúcich porovnateľné pneumatiky. Stojí si za svojimi výrobkami a deklaruje, že má porovnateľné jazdné vlastnosti ako všetky ostatné popredné značky, avšak za oveľa nižšiu cenu.

Spoločnosť Sailun začala v posledných rokoch vyrábať aj pneumatiky pre nákladné vozidlá, čo len potvrdzuje vysoké ambície tejto inovatívnej organizácie. Ak hľadáte vhodné pneumatiky pre svoju každodennú jazdu, sortiment pneumatík Sailun vám môže ponúknuť skvelý pomer ceny a kvality. Tieto pneumatiky totiž poskytujú odolnosť aj spoľahlivosť a to všetko za veľmi prijateľnú obstarávaciu cenu.

Prečo si vybrať pneumatiky značky Sailun?

V poslednej dobe si väčšina motoristov vyberá lacnejšie pneumatiky, ktoré však majú dobré meno na trhu tak ako aj pneumatiky Sailun. Majú potrebnú kvalitu, ale sú dostupné v nižšej cenovej kategórii. Ak máte vysoké nároky, ale nechcete platiť príliš veľa za nové pneumatiky, potom sú pneumatiky Sailun presne to čo hľadáte.

Pneumatiky Tier 1, Tier 2 alebo Tier 3. Čo to znamená a prečo sú dôležité

Pneumatiky Sailun sú kategorizované ako výrobca Tier 3, čo ich pevne zaraďuje do kategórie značiek, pri ktorých motoristu viac zaujíma cena ako kúpa poprednej značky. Akékoľvek meno v kategórii Tier 1 a Tier 2 môže byť diskutované, či si svoje zaradenie dokáže obhájiť. Pri pneumatikách Tier 3 sa však veľmi nediskutuje, pretože sú určené pre motoristov, ktorí kladú na prvé miesto cenu.

Ponúkajú Sailun hodnotné pneumatiky?

Pneumatiky Sailun ponúkajú úroveň pohodlia a kvality, ktorá stojí menej financií. Mnohí ľudia, ktorí vyskúšajú pneumatiky Sailun, sú prekvapení ich výnimočným výkonom.

Najnovšie pneumatiky Sailun v našom katalógu