Test pneumatík Sailun Ice Blazer WSL2

Sailun Tyres titulka

Počas uplynulých mesiacov a po najazdení takmer 10 000 km v zimných podmienkach sme dospeli k záveru nášho testu pneumatík Sailun Ice Blazer. Pneumatiky Sailun vynikajú atraktívnou kombináciou kvality, výkonu a pomeru ceny a kvality. Ponúkajú množstvo rôznych radov pneumatík vrátane radu Ice Blazer.

Ice Blazer WST1 a Ice Blazer WST3

Ice Blazer WST3 je zimná pneumatika, ktorá sa vyznačuje maximálnou trakciou a výkonom v náročných zimných podmienkach. Ice Blazer WST1 ponúka rovnaké výhody, ale je určená pre dodávky.

Zimné pneumatiky Sailun ICE BLAZER WST1 235/65 R16 113R
Ice Blazer WST1

Predmetom nášho dlhodobého testovania bola pneumatika dodávková zimná pneumatika Ice Blazer WSL2, ktorá je navrhnutá pre optimálnu rovnováhu medzi zimným výkonom a komfortom jazdy na snehu, ľade a rozblatených cestách s tichým výkonom a dlhou životnosťou dezénu.

Výsledky testovania

Výsledky nášho testovania naznačujú pozitívny výsledok. Pneumatika Sailun Ice Blazer WSL2 preukázala, že ponúka zimný výkon, ktorý by mali vodiči očakávať od kvalitných zimných pneumatík.

Väčšina dobre vyrobených zimných pneumatík má špeciálne vyvinutú gumovú zmes navrhnutú tak, aby zostala pružná pri extrémne nízkych teplotách. Zložitý dezén pneumatiky a vysoká hustota lamiel umožňujú dosiahnuť vynikajúcu priľnavosť a trakciu v zasnežených, rozblatených a zľadovatených podmienkach.

Zimné pneumatiky sú navrhnuté tak, aby dokázali maximalizovať brzdnú dráhu, výkon v zákrutách a bezpečnosť počas náročných zimných jazdných podmienok. Pri našom testovaní sa ukázalo, že pneumatika Sailun Ice Blazer je schopná poskytnúť aj tieto výhody.

Zimné pneumatiky Sailun ICE BLAZER WSL2 165/65 R15 81T
Sailun Ice Blazer WSL2

Skvelá cena

Ďalšou skvelou vecou na pneumatikách Sailun Ice Blazer je, že sú cenovo výhodnejšie. Tieto pneumatiky sú často až o 30 % lacnejšie ako porovnateľné pneumatiky špičkových značiek, čo z nich robí vynikajúcu voľbu pre majiteľov vozidiel s obmedzeným rozpočtom.

Pneumatiky Sailun z našej ponuky

Odporúčanie

Spoločnosť Nicholtrackt.sk odporúča zimné pneumatiky všetkým majiteľom vozidiel. Zimné pneumatiky majú preukázateľné výhody pri jazde v chladnom počasí. Na Slovensku sú zimné pneumatiky povinné zo zákona, ak si to počasie vyžaduje.

Ak si kupujete sadu zimných pneumatík, aby ste toto zimné obdobie udržali svoje auto v pohybe, varianty Sailun Ice Blazer sú skvelou voľbou. Majú atraktívnu kombináciu výkonu a hodnoty. Ak vás pneumatiky Sailun zaujali, pozrite si našu ponuku.